X
naudingi_pasiulymai

Naudinga ir įdomu

Aktualūs straipsniai apie stilių, madą, vertingus drabužius ir investicijas į juos.

Apie mus

LTUROCK rinktiniai dizainerių drabužiai

Savo veiklą pradėjome 2012 metais kaip elektroninės prekybos platformos eBay parduotuvė. Pradžioje prekiavome originaliais džinsais vyrams. Vėliau nusprendėme investuoti į aukštosios mados drabužius ir po truputį juos kolekcionuoti. Nuolatos domėjomės mados tendencijomis bei originaliais išskirtiniais drabužiais.

daugiau
urocklt-apie-mus.jpg Givenchy-paris-kailis-parka-striuke.jpg
Final-moteru-gatves-mada-spalvotas2 Final-moteru-gatves-mada-spalvotas

Šiuolaikinė moterų gatvės mada

Kovos ir pergalės

Vienas iš gatvės mados centrų – Los Andželas. „Gatvės stiliumi“ būtent ten pradėta vadinti patogi, judesių nevaržanti ir neįpareigojanti apranga, labiausiai pamėgta riedlentininkų bei banglentininkų. Kaip šiame stiliuje savo vietą atrado moterys?

daugiau

Moderniosios technologijos vyrų madoje

Žinomo šiuolaikinio amerikiečių atlikėjo, prodiuserio ir tikrai stilingo vyro Pharrello Williamso ištartą mintį, kad mada yra daugiau jausmų ir nuojautos, o ne mokslo pasaulis, 21 amžiuje galime interpretuoti įvairiai. Amžiuje, kuomet įvairios gyvenimo sritys nuolat susipina, persidengia ir sąveikauja viena su kita, buvo tik laiko klausimas, kada mada ir mokslas pradės „dirbti“ kartu. Tas laikas yra šiandien.

daugiau
arts.ac.uk-Kay-Kwok-MA-Fashion-Design-Technology-Menswear-2012 Vinatge-Helmut-Lang-parka-with-straps
vogue gettyimages

Raf Simons – nuo baldų dizainerio iki vyrų mados superherojaus

„Kai išgirsti, kad tavo rūbus kolekcionuoja arba pardavinėja aukcionuose, pasijunti… hm, senas?“ – retoriškai R. Simons klausė viename interviu.

daugiau

Prekių patikrinimas

Žingsniai originalumo link

Drabužio ar aksesuaro kokybė, originalumas – vienos iš svarbiausių uRock vertybių. Norime, kad visi klientai būtų užtikrinti įsigytos prekės verte. Mūsų prekyboje nerasite daikto, kurio originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai, keliskart ir kompleksiškai patikrintas. Pateikiame keletą žingsnių, kurie užtikrina, kad kiekvienas mūsų asortimente esantis daiktas yra originalus.

daugiau
urock-zingsniai-originalumo-link urock-zingsniai-originalumo-link2