X
naudingi_pasiulymai

Naudinga ir įdomu

Skiltyje rasite naudingų straipsnių susijusių su vyriška mada bei jos tendencijomis, pristatysime įdomių pasiūlymų, atkreipsime dėmesį į svarbias stiliaus detales bei patarsime kaip susikurti savitą stilių.

Helmut Lang detektyvas

Jis pasiekė NYC viršūnę ir tada... pradingo

Tikras mados detektyvas yra tada, kai Jūs perkate konkretaus žmogaus vardu ir pavarde pavadintą prekę, o tas konkretus dizaineris prie rūbo kūrimo visai nėra prisidėjęs. Lieka tik prekės ženklas – vardas ir pavardė. Taip yra ir su „Helmut Lang“.

daugiau
helmut-lang-urock-1 helmut-lang-drabuzis
dzinsai-diesel paltas-vilna-dior-homme

2019 metų vyrų mados tendencijos

Kokie jums buvo 2018 metai? Stilingi, pilni staigmenų, o gal kardinalių gyvenimo pokyčių? Šį kartą kviečiame užmesti akį į populiariausias 2019 metų mados tendencijas vyrams – papasakosime, ką ir kaip vilkėsime šiais metais, kokios mados prognozės skinasi kelią į vyrų spintas, o ko galbūt reikėtų „pasaugoti“ ateinančiame sezone.

daugiau

uRock rekomenduoja!

Ką verta sekti Instagram?

Instagram – vienas labiausiai augančių ir susidomėjimą keliančių socialinių tinklų interneto platybėse. Aktyvių vartotojų skaičius jame jau peržengė bilijoną. Būtent čia renkasi populiariausi mados bei stiliaus influenceriai, prekių ženklai bei įdomios asmenybės. Pateikiame keletą variantų kurie sudomins kiekvieną!

daugiau
maison-margiela-batai-urock.jpg gucci-svarkas-urock.jpg
urock-modelis.jpg dzemperis-urock.jpg

Laukiame tavo CV!

Ieškome pardavimų vadybininko!

Prisijunk prie mūsų! Ieškome bendraminčio, kuris „gyventų“ mada, žinotų vyriškus prekių ženklus, domėtųsi mados tendencijomis ir dizainerių darbais. Gal tai tu?

daugiau

Kapsulinis garderobas – kas tai?

Kaip atrodyti stilingai, neapsikrauti daiktais, o turimus drabužius panaudoti (ne tik laikyti spintoje)? „Kapsulinė spinta“ arba „kapsulinis garderobas“ skuba jums į pagalbą! Nepatikėsite, bet kapsulinį garderobą esame išbandę visi! Kapsulinio garderobo idėja – turėti tik pačius reikalingiausius, geros kokybės daiktus kurie tarnautų ne vieną sezoną, bet kartu ir puikiai derėtų tarpusavyje, tiktų įvairioms progoms.

daugiau
dzinsai-urock lentynos-urock