X
naudingi_pasiulymai

Naudinga ir įdomu

Skiltyje rasite naudingų straipsnių susijusių su mada bei jos tendencijomis, pristatysime naujas tendencijas, atkreipsime dėmesį į svarbias stiliaus detales bei patarsime kaip susikurti savitą stilių.

Final-moteru-gatves-mada-spalvotas2 Final-moteru-gatves-mada-spalvotas

Šiuolaikinė moterų gatvės mada

Kovos ir pergalės

Vienas iš gatvės mados centrų – Los Andželas. „Gatvės stiliumi“ būtent ten pradėta vadinti patogi, judesių nevaržanti ir neįpareigojanti apranga, labiausiai pamėgta riedlentininkų bei banglentininkų. Kaip šiame stiliuje savo vietą atrado moterys?

daugiau

Moderniosios technologijos vyrų madoje

Žinomo šiuolaikinio amerikiečių atlikėjo, prodiuserio ir tikrai stilingo vyro Pharrello Williamso ištartą mintį, kad mada yra daugiau jausmų ir nuojautos, o ne mokslo pasaulis, 21 amžiuje galime interpretuoti įvairiai. Amžiuje, kuomet įvairios gyvenimo sritys nuolat susipina, persidengia ir sąveikauja viena su kita, buvo tik laiko klausimas, kada mada ir mokslas pradės „dirbti“ kartu. Tas laikas yra šiandien.

daugiau
arts.ac.uk-Kay-Kwok-MA-Fashion-Design-Technology-Menswear-2012 Vinatge-Helmut-Lang-parka-with-straps
vogue gettyimages

Raf Simons – nuo baldų dizainerio iki vyrų mados superherojaus

„Kai išgirsti, kad tavo rūbus kolekcionuoja arba pardavinėja aukcionuose, pasijunti… hm, senas?“ – retoriškai R. Simons klausė viename interviu.

daugiau

Prekių patikrinimas

Žingsniai originalumo link

Drabužio ar aksesuaro kokybė, originalumas – vienos iš svarbiausių uRock vertybių. Norime, kad visi klientai būtų užtikrinti įsigytos prekės verte. Mūsų prekyboje nerasite daikto, kurio originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai, keliskart ir kompleksiškai patikrintas. Pateikiame keletą žingsnių, kurie užtikrina, kad kiekvienas mūsų asortimente esantis daiktas yra originalus.

daugiau
urock-zingsniai-originalumo-link urock-zingsniai-originalumo-link2
p-marc-jacobs-trendland p-urock-sijonai-vogue-givenchy

Ateinančio rudens sezono hitas – vyrai su sijonais

Lietuvių kalboje posakis „vyras su sijonu“ turi žeminančią prasmę. O madoje? Mados istorija teigia, kad 1984-ieji buvo tie „lūžio metai“, kai sijonuoti vyrai pirmą kartą išėjo ant podiumo Londono ir Paryžiaus mados savaitėse. Tai iškart sukėlė diskusijų bangą. Ar vyrai gali padaryti tą patį – dėvėti sijonus ir sukneles?

daugiau