X
naudingi_pasiulymai

Naudinga ir įdomu

Skiltyje rasite naudingų straipsnių susijusių su vyriška mada bei jos tendencijomis, pristatysime įdomių pasiūlymų, atkreipsime dėmesį į svarbias stiliaus detales bei patarsime kaip susikurti savitą stilių.

vogue gettyimages

Raf Simons – nuo baldų dizainerio iki vyrų mados superherojaus

„Kai išgirsti, kad tavo rūbus kolekcionuoja arba pardavinėja aukcionuose, pasijunti… hm, senas?“ – retoriškai R. Simons klausė viename interviu.

daugiau

Prekių patikrinimas

Žingsniai originalumo link

Drabužio ar aksesuaro kokybė, originalumas – vienos iš svarbiausių uRock vertybių. Norime, kad visi klientai būtų užtikrinti įsigytos prekės verte. Mūsų prekyboje nerasite daikto, kurio originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai, keliskart ir kompleksiškai patikrintas. Pateikiame keletą žingsnių, kurie užtikrina, kad kiekvienas mūsų asortimente esantis daiktas yra originalus.

daugiau
urock-zingsniai-originalumo-link urock-zingsniai-originalumo-link2
p-marc-jacobs-trendland p-urock-sijonai-vogue-givenchy

Ateinančio rudens sezono hitas – vyrai su sijonais

Lietuvių kalboje posakis „vyras su sijonu“ turi žeminančią prasmę. O madoje? Mados istorija teigia, kad 1984-ieji buvo tie „lūžio metai“, kai sijonuoti vyrai pirmą kartą išėjo ant podiumo Londono ir Paryžiaus mados savaitėse. Tai iškart sukėlė diskusijų bangą. Ar vyrai gali padaryti tą patį – dėvėti sijonus ir sukneles?

daugiau

Atsakinga mada – praeitis, dabartis ir ateitis

Režisierius Andrew Morganas mada nesidomėjo iki 2013 metų, kuomet jo dėmesį patraukė ir idėją būsimam filmui „Tikroji kaina“ („The True Cost“, 2015) davė komercinio pastato „Rana Plaza” griūtis Bangladeše. Žuvusiųjų skaičius perkopė tūkstantį, sužeistųjų – du tūkstančius.

daugiau
modelis-vyru-mada-urock urock-dzinsai
maison-margiela-sportbaciai balta-dior-striuke

Vyrai, pasvarstykime...

Ar išliks haute couture 21 amžiuje?

Haute couture rūbai siuvami (dažniausiai – vis dar rankomis) konkrečiam privačiam klientui. Pavyzdžiui, sukurti „Dior“ haute couture suknelę užtrunka vidutiniškai 35 valandas. Skaičiuojama, kad šiuo metu pasaulyje yra ne daugiau nei 4 000 žmonių, kurie gali įpirkti haute couture modelį. Tai kodėl tai turėtų rūpėti mums?

daugiau