APIE MUS

LTUROCK – ORIGINALŪS AUKŠTOSIOS MADOS DRABUŽIAI

LTUROCK projektas – apie kokybiškus, vertingus ir originalius aukštosios mados drabužius bei unikalią galimybę  susipažinti su tokiais drabužiais iš arčiau. Asortimento kūryba ir pateikimu rūpinasi LTUROCK komanda.

Naujus pasiūlymus į savo elektroninę parduotuvę įkeliame kiekvieną savaitę.  Užsukite pasižiūrėti, o jei neturite tam laiko, siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį.

Asortimente rasite vyriškų ir moteriškų drabužių, batų bei aksesuarų. Nuo vintažinių iki šiuolaikinių drabužių, kurie gali tapti jūsų neatsiejama gyvenimo dalimi.

Veikiame antrinėje rinkoje, tai yra perkame ir parduodame daugiausiai nenaujus, tačiau savo vertę bei gerą būklę išlaikiusius drabužius. Toks verslo modelis suteikia mums galimybę kurti unikalų bei savitą, niekur kitur neatkartojamą asortimentą.

Estetika, išskirtiniai raštai ir formos, kokybiškos medžiagos, įdomūs siluetai tiems, kurie vertina kokybę bei drabužį ir ieško tokios vietos, kur galima rasti aukštosios mados drabužių įvaizdžiui atnaujinti.

Kodėl mumis galima pasitikėti? Mūsų įmonė UAB UROCK mados srityje dirba jau daugiau nei 10 metų. Turime sukaupę didelę patirtį prekiaudami aukštosios mados drabužiais tokiais kaip: Burberry, Dior, Gucci, Martin Margiela, Yohji Yamamoto, Louis Vuitton ir kt.

Tikriname kiekvieną pas mus atkeliaujantį drabužį, vykdome kompleksinę autentiškumo patikrą, vertiname būklę, nustatome kainą, atliekame kitus reikalingus darbus.

Radote internetinėje parduotuvėje įdomų drabužį ir nežinote ar tiks? Nors esame internetinė praduotuvė, tačiau suteikiame kiekvienam galimybę užsukti pas mus adresu Savanorių pr. 192, Kaunas bei pasimatuoti norimą drabužį.  Tuo pačiu susipažinsime, o mes pasakosime apie save daugiau. Paaiškinsime, kaip vyksta vidiniai procesai, kaip dirbame su drabužiais, kaip juos tikriname ir prižiūrime.

LTUROCK apie kiekvieną iš mūsų, kam drabužis svarbi saviraiškos forma, nes tai ką vilkime be žodžių gali papasakoti pašnekovui kas tu toks esi.

L. Pobedonoscevas Meksikoje išpildė paauglystės svajonę

(LNK info.) Filmuojant nuotykių projektą „Lituanos locos”, L. Pobedonoscevas netikėtai gavo progą išpildyti paauglystės svajonę – prisidėti prie langustų žvejybos Ramiajame vandenyne. „Žiūrėdavau...

Ar išliks haute couture 21 amžiuje?

Kodėl mums tai rūpi? Išgirdęs, kaip koks nors Lietuvos dizaineris giriasi, kad kuria haute couture, tikras mados žinovas tik gudriai mirkteli akį. Nors mada skirta visiems, haute couture –...

Žingsniai originalumo link

Drabužio ar aksesuaro kokybė, originalumas – vienos iš svarbiausių LTUROCK vertybių. Mūsų archyve nerasite daikto, kurio originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai patikrintas. Pateikiame keletą...