Asmens duomenys – tai informacija, kuri gali būti tapatinama su Pirkėjo asmeniu, tai yra vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, pašto adresas. uRock užtikrina, kad konfidencialiai naudos sukauptus visų registruotų vartotojų asmeninius duomenis. uRock  išsaugo tik tuos vartotojų asmens duomenis, kurie reikalingi vykdant užsakymus. uRock  kaupia asmens duomenis tik tada, kai Pirkėjas juos pateikia užsiregistruodamas ir duodamas aiškų sutikimą (pažymi) pateikiant užsakymą.

uRock  garantuoja, kad užsiregistravusio vartotojo ir Pirkėjo asmens duomenys nebus pardavinėjami, nuomojami tretiesiems asmenims, tačiau pasilieka teisę pateikti informaciją, jei privalės tai padaryti Lietuvos Respublikos įstatymų ir teisės aktų numatyta tvarka.

Registruotas vartotojas gali bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kad asmens duomenys būtų toliau naudojami, inicijuoti dalies savo duomenų ištrynimą ar paskyros sunaikinimą.

Apsilankant tinklalapyje urock.lt automatiškai išsaugomi duomenys, neleidžiantys daryti jokių išvadų apie asmenį, pvz.: interneto prieigos teikėjo pavadinimas (gali būti kartu su įmonės pavadinimu, jei tai yra įmonių tinklai), informacija, kuri buvo naudojama tinklalapyje, atitinkama data ir laikas, naudota operacinė sistema ir atitinkamos naršyklės versija.

Cookies („slapukai“): urock.lt internetiniame puslapyje yra naudojami vadinamieji „slapukai”, kurie pagreitina tinklalapyje vykdomas paieškas, sukuria vartotojui patogią ir draugišką svetainės aplinką, pateikia viską efektyviau ir patikimiau. „Slapukai” leidžia matyti, kaip dažnai lankomasi puslapiuose bei vertinti bendrai vykdomas paieškas. „Slapukai” yra nedidelės apimties tekstiniai duomenys, kurie įdiegiami vartotojo kompiuterio sistemoje. Kai kurie iš šių „slapukų” gali būti perkeliami iš uRock serverio į vartotojo  kompiuterį. Dažniausiai tai yra vadinamieji „sesijos slapukai”, kurie pasibaigus paieškai tinklalapyje, ištrinami vartotojo  kompiuterio kietajame diske. Kiti „slapukai” gali likti kompiuteryje ir kai vartotojas kitą kartą apsilankys puslapyje, jie leis tai atpažinti (tai yra vadinamieji „ilgalaikiai slapukai“). Žinoma, vartotojas gali atsisakyti šių „slapukų”, jei naršyklė suteikia tokią galimybę.Pageidaujant naudotis prekių krepšelio funkcija, vartotojas privalo leisti naudoti laikinus ir ilgalaikius „slapukus”.

uRock taiko standartines saugos priemones – vadinamą SSL šifravimą. Jis naudojamas visada, kai perdavinėjami duomenys, kuriems taikoma apsauga. SSL (Secure-Socket-Layer) procedūra apsaugo duomenis, kuriuos klientas siunčia internetu į bendrovės serverį. SSL teikia trejopą apsaugą:

– įvesti duomenys, kuriuos ketinama perduoti, užšifruojami;

– užtikrinama, kad forma būtų parsiųsta ją atidariusiam serveriui;

– patikrinama, ar atitinkamą gavėją duomenys pasiekia visi ir nepakeisti.

Sritys su SSL apsauga naršyklėje pažymėtos spynos simboliu. Kad prisijungimas saugus, paprastai matyti iš adreso, kurio pradžia yra „https://”.

uRock  naudojamos techninės ir organizacinės priemonės užtikrina registruotų vartotojų duomenų apsaugą nuo praradimo, pakeitimo ir neteisėtos prieigos.

Naujienlaiškiai

Jūsų pateiktą el. pašto adresą naudojame informacijai apie specialius pasiūlymus ar nuolaidas, naujo asortimento pristatymui ar kitai, su mūsų įmone susijusiai informacijai siųsti.

Jūs bet kada turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, kurie yra tvarkomi „uorck.lt“, reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Teisę tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais Jūs bet kada galite atšaukti šiais būdais:

– gavus naujienlaiškį, paspausti prenumeratos atšaukimo nuorodą;

– kreiptis el. paštu info@urock.lt su laisvos formos prašymu.