X
duk-virselis-1
Sužinokite

DUK

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie LTUROCK. Neradote reikiamo atsakymo? Kreipkitės į mus!

0
Kas yra LTUROCK?

LTUROCK yra UROCK įmonės inciatyva sukurtas projektas, apjungiantis gatvės madą, dizainerių drabužius bei kiekvieno asmeninį stilių. Mes tikime, kad gatvėje galime ir turime būti stilingi.

 

Todėl sukūrėme prekybos platformą e. parduotuvė, kurioje galima įsigyti (bei skolintis ar išsinuomoti) originalių dizainerių drabužių. Siūlome ne tik drabužius, bet ir stiliaus sprendimus, kuriuos įgyvendiname su profesionalų komanda savo studijoje Kaune. 

 

Taip pat kviečiame pasižvalgyti po mūsų sukauptą archyvą. Renkame ir kaupiame tik išskirtinius dizainerių drabužius. LTUROCK archyvo drabužius galima naudoti savo kūrybinių idėjų įgyvendinimui juos nuomojantis ar skolinantis. Kai kuriuos archyvo drabužius siūlome ir įsigyti.

1
Apie LTUROCK drabužių originalumo vertinimo procesą

LTUROCK kaupia, parduoda, nuomoja bei skolina tik originalius drabužius bei aksesuarus. Griežtai pasisakome prieš klastotes ir mūsų Instagram paskyroje @lturock padedame savo bendruomenei  atskirti klastotes nuo originalaus drabužio. Pas mus nėra drabužių ar aksesuarų, kurių originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai patikrintas. Apie LTUROCK drabužių originalumo įvertinimą plačiau.

 

2
Kas yra e. parduotuvė?

Elektroninė parduotuvė yra mūsų pagrindinė pardavimo platforma, kurioje parduodame premium second hand bei naujus originalius dizainerių rūbus, o kartu siūlome ir stiliaus sprendimus. E. parduotuvėje rasite įvairius drabužių derinius ir galėsite pasisemti idėjų savo asmeniniam stiliui. Visus kuriamus stilius fotografuojame mūsų studijoje Kaune naudodami LTUROCK drabužius, kuriuos galima ne tik įsigyti, bet ir nuomotis ar skolintis įvairių kūrybinių idėjų įgyvendinimui. E. pardtuovės platformoje mes eksperimentuojame bei deriname  gatvės stilių su aukštąja mada. 

3
Kaip naudotis e. parduotuve?

E. parduotuvėje drabužį galima įsigyti taip pat kaip ir kitose internetinės prekybos platformose. Keletas svarbių pastebėjimų:

      1. E. parduotuvėje turite galimybę drabužį ne tik pirkti, bet ir pasiūlyti savo kainą arba mainyti į savo drabužį. 

      2. Jei sudomino kitas drabužis derinyje, galite susisiekti ir atskirai įsigyti kitą drabužį. Jo kainą rasite aprašyme.

      3. Jei norite ne įsigyti, o išsinuomoti konkretų drabužį savo kūrybinėms idėjoms įgyvendinti, susisiekite su mumis.

 

4
Kas yra LTUROCK archyvas ir kaip juo naudotis?

LTUROCK archyvas – išskirtiniai, reti, vintažiniai, runway, riboto leidimo dažniausiai nenauji dizainerių drabužiai, kuriuos kaupėme daug metų. Archyvą sudaro daugiau nei 300 originalių drabužių bei aksesuarų vienetų. 

LTUROCK archyvas skirtas visiems besidomintiems mada ir drabužiais. Drabužius galima išsinuomoti bei pasiskolinti įgyvendinant kūrybinius sprendimus. Kai kuriuos archyvo drabužius parduodame tam, kad atnaujintume ir papildytumėm asortimentą bei įsigytume naujų vertingų drabužių. Jei susidomėjote archyvo drabužiu, susisiekite su mumis ir sutarsime dėl nuomos, panaudos ar drabužio įsigijimo. 

5
Kokie drabužiai patenka į LTUROCK archyvą?

LTUROCK archyve kaupiame tik išskirtinius, retus, vintažinius, runway drabužius. Turime itališkų mados namų – Gucci, Prada, Dolce&Gabbana kūrybos. Domimės ir vertiname japonišką mados braižą, todėl į archyvą įtraukėme dizainerio Yohji Yamamoto ir mados namų Comme Des Garcons kurtų drabužių. Archyve taip pat gausu prancūzų Dior Homme bei Saint Laurent drabužių. Turime pripažintų dizainerių Maison Margiela, Dries Van Noten drabužių. Mūsų archyve taip pat yra Givenchy, Jil Sander, Jean Paul Gaultier, Helmut Lang, Louis Vuitton, Junya Watanabe kurtų išskirtinių drabužių bei aksesuarų.

Neradote atsakymo?
Savo klausimą galite mums parašyti arba susisiekti telefonu:
+370 665 19850.
Užduoti klausimą