X
duk-virselis-1
Sužinokite

DUK

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie uRock archyvą. Neradote reikiamo atsakymo? Kreipkitės į mus!

0
Kas yra "uRock" archyvas?

„uRock“ archyvas – išskirtiniai, reti, vintažiniai bei limituoto leidimo, dažniausiai nenauji dizainerių drabužiai, kurie buvo sukaupti per keletą metų. Archyvą sudaro daugiau nei 300 originalių drabužių bei aksesuarų vienetų. Drabužiai yra vyriški, moteriški arba unisex stiliaus. Šie drabužiai gali tapti jūsų kūrybinės veiklos, koncertų, kino filmų, reklamų, įvaizdinių fotosesijų ar kitų svarbių įvykių dalimi. „uRock“ archyvas yra skirtas nuomai arba apsikeitimui abipusiai naudingomis vertėmis.

1
Kaip naudotis "uRock" archyvu?

– Išsirenkamas drabužis (-iai) arba aksesuaras (-ai) (tinklapyje, kataloge, „gyvai“, Live Call metu).

– Išsamiai susipažįstama su pateikiama drabužio ir/arba aksesuaro informacija (vertė, dydis, kita informacija).

– Užpildoma Domina forma esanti drabužio arba aksesuaro apačioje (vienoje formoje galima paminėti visus reikalingus drabužius arba aksesuarus) arba informuojama susisiekus tiesiogiai info@urock.lt, +370 665 19850.

– uRock pateikia nuomos kainą arba vertės pasiūlymą.

– Pasirašoma panaudos sutartis, kurioje išdėstytos visos susitarimo sąlygos.

– Drabužių ir/arba aksesuarų pristatymu pasirūpina uRock.

– Po 4 dienų daiktas grąžinamas „uRock“ būstinėje tiesiogiai arba iš anksto apmokėtomis kurjerio paslaugomis.

2
Kokių mados namų bei dizainerių drabužiai dominuoja archyve?

„uRock“ archyve galima rasti pasaulyje žinomų dizainerių, garsių mados namų drabužių bei aksesuarų. Savo archyve turime itališkų mados namų – Gucci, Prada, Dolce&Gabbana kūrybos. Domimės ir vertiname japonišką mados braižą, todėl į archyvą įtraukėme dizainerio Yohji Yamamoto ir mados namų Comme Des Garcons kurtų drabužių. Archyvas taip pat papildytas prancūzų Dior Homme bei Saint Laurent prekiniais ženklais. Turime pripažintų dizainerių Maison Margiela, Dries Van Noten kūrinių. Mūsų archyve taip pat yra Givenchy, Jil Sander, Jean Paul Gaultier, Rick Owens, Balenciaga, Helmut Lang, Louis Vuitton, Junya Watanabe kurtų išskirtinių drabužių bei aksesuarų.

3
Kaip pildote archyvą, iš kur atkeliauja drabužiai ir aksesuarai?

Archyvą formuojame iš originalių, nenaujų drabužių asortimento, kurį sukaupėme per keletą metų. Taip pat nuolat įsigyjame drabužius iš privačių pardavėjų, palaikome su jais nuolatinį ryšį. Tai asmenys iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Italijos, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Vokietijos bei Austrijos.

4
Ar archyvo drabužiai yra išvalyti?

Jei matome, kad drabužį, aksesuarą reikią valyti ar taisyti – tuo pasirūpiname. Tačiau jei būtinybės to daryti nėra ir drabužio būklė yra puiki, tuomet papildomų veiksmų jį pagražinti ar „atnaujinti“ nesiimame.

5
Apie originalumą

uRock archyve – tik originalūs drabužiai bei aksesuarai. Mūsų archyve nerasite daikto, kurio originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai, keliskart ir kompleksiškai patikrintas.

Plačiau apie uRock drabužių originalumo įvertinimą.

Neradote atsakymo?
Savo klausimą galite mums parašyti arba susisiekti telefonu:
+370 665 19850.
Užduoti klausimą