X
duk-virselis-1
Sužinokite

DUK

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie LTUROCK. Neradote reikiamo atsakymo? Kreipkitės į mus!

0
Kas yra LTUROCK?

LTUROCK yra UAB UROCK įmonės inciatyva sukurtas projektas apjungiantis gatvės madą, aukštosios mados dizainerių drabužius bei kiekvieno asmeninį stilių. Mes tikime, kad gatvėje galime ir turime būti stilingi.

 

Todėl įkūrėme savo asmeninę prekybos platformą e. parduotuvė, kurioje, patys veikdami antrinėje drabužių rinkoje, turime unikalią galimybę kurti savitą bei išskirtinį drabužių asortimentą. Jį norime pristatyti visiems  besidomintiems vertingais bei kokybiškais drabužiais. 

 

Savo studijoje Kaune siūlome ir stiliaus sprendimus bei išskirtinių drabužių nuomą įvairiai meninei ar kultūrinei veikla.

 

Dar ne viskas. Kviečiame pasižvalgyti po mūsų sukauptą archyvą. Ilgus metus ne tik parduodame, tačiau renkame ir kaupiame išskirtinius žinomų dizainerių dizainerių drabužius bei aksesuarus. Archyvo drabužius taip pat galima įsigyti arba išsinuomoti. 

1
Apie LTUROCK drabužių originalumo vertinimo procesą

LTUROCK kaupia, parduoda, nuomoja tik originalius drabužius bei aksesuarus. Griežtai pasisakome prieš klastotes ir mūsų Instagram paskyroje @lturock padedame savo bendruomenei  atskirti klastotes nuo originalaus drabužio. Pas mus nėra drabužių ar aksesuarų, kurių originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai patikrintas. Apie LTUROCK drabužių originalumo vertinimo procesą plačiau.

 

2
Kuo skiriasi E. parduotuvė Street_hero ir LTUROCK archyvas?

Elektroninė parduotuvė Street_hero yra mūsų pagrindinė pardavimo platforma, kurioje parduodame aukštosios mados vertingus bei originalius dizainerių rūbus, kurie puikiai papildys jūsų kasdieninį įvaizdį. 

 

Tuo tarpu LTUROCK archyvas yra per daugelį metų sukauptas UAB UROCK aukštosios mados drabužių asortimentas, kuriam daugiausiai priklauso reti, išskirtiniai, runway kolekcijų arba vintažiniai per ilgus metus aukštą vertę išlaikę drabužių. Šie drabužiai tinka ir kasdieniniam naudojimui, tačiau jie gali papildyti įvairią meninę veiklą, kadangi yra išskirtiniai, akį traukiantys ir unikalūs savo tekstūra, vaizdu, detalėmis ar forma. 

 

 

3
Kaip naudotis e. parduotuve bei LTUROCK archyvu?

E. parduotuvėje bet kurį drabužį galima įsigyti taip pat kaip ir kitose internetinės prekybos platformose: įsigyti prekes galite užsiregistravę, o apmokėjimą atlikti saugiai per elektroninę bankininkystę. 

 

LTUROCK archyvas veikia kitu principu. Dėl kiekvieno drabužio prašome kontaktuoti atskirai užpildant formą “Domina” taip pateikiant savo užklausą. Nors prie kai kurių drabužių galite matyti nurodytą kainą, tačiau ji yra orientacinė ir gali kisti. Nuomos ar pardavimo kainą pateiksime asmeniškai gavę užklausą. Taip pat dėl LTUROCK archyvo drabužių galite susisiekti telefonu: +370 665 19850.

 

4
Kokie drabužiai patenka į E.parduotuvę Street_hero ir LTUROCK archyvą?

E.parduotuvėje Street_hero galime rasti Lietuvoje gerai žinomų: Louis Vuitton, Moncler, Gucci, Prada, Balenciaga ar mažiau žinomų tačiau taip pat labai vertinamų aukštosios mados dizainerių bei mados namų drabužių: Martin Margiela, Junya Watanabe, Dries Van Noten ir t.t.

 

Visi pateikiami drabužiai yra originalūs, puikios būklės (prie kiekvieno produkto pateikiame būklės aprašymą bei matmenis). Taip pat analizuodami bei vertindami pasaulinę rinką bei jos kainų tendencijas nustatome protingas kainas savo asortimento drabužiams. Dar daugiau. Kad mūsų klientui būtų paprasčiau ir jis galėtų palyginti prie kiekvieno produkto pateikiame vidutinę pasaulinės rinkos kainą. 

 

LTUROCK archyve kaupiame tik išskirtinius, retus, vintažinius, runway drabužius. Turime itališkų mados namų – Gucci, Prada, Dolce&Gabbana kūrybos. Domimės ir vertiname japonišką mados braižą, todėl į archyvą įtraukėme dizainerio Yohji Yamamoto ir mados namų Comme Des Garcons kurtų drabužių. Archyve taip pat gausu prancūzų Dior Homme bei Saint Laurent drabužių. Turime pripažintų dizainerių Maison Margiela, Dries Van Noten drabužių. Mūsų archyve taip pat yra Givenchy, Jil Sander, Jean Paul Gaultier, Helmut Lang, Louis Vuitton, Junya Watanabe kurtų išskirtinių drabužių bei aksesuarų.

Neradote atsakymo?
Savo klausimą galite mums parašyti arba susisiekti telefonu:
+370 665 19850.
Užduoti klausimą