X
iskirtiniai-drabuziai-vyrams-7cproject
Sužinokite

KAS? KAIP? KODĖL?

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie uRock ir produktų asortimentą. Neradote reikiamo atsakymo? Kreipkitės į mus!

0
Kaip veikia "Siūlyk kainą" ir "Mainyk" sistema?

Jūs galite ne tik įsigyti prekę paspaudę mygtuką „Pirkti“, tačiau ir pasiūlyti savo kainą už ją arba mainais siūlyti savo originalų dizainerio drabužį.

Prie kiekvienos prekės, po mygtuku „Pirk“ yra dar dvi galimybės: Siūlyk kainą bei mainyk. 

Paspaudus mygtuką „Siūlyk kainą“, galite pasiūlyti savo norimą (realią) kainą už asortimento drabužį.

Paspaudus mygtuką „Mainyk“, galite siūlyti savo nebenešiojamą tik originalų (-ius) dizainerio drabužį (-ius) į mūsų asortimente esamą drabužį. Šio pasirinkimo metu reikia užpildyti atsidariusią formą bei pridėti geros kokybės nuotraukas, kuriose matytųsi pilnas drabužis, jo būklė bei prekinis ženklas. Komentaruose kuo smulkiau aprašykite siūlomą drabužį. Taip pat jei manote, kad Jūsų siūlomo drabužio vertė yra mažesnė/didesnė nei mūsų asortimente pateikto drabužio, galite komentaruose tiksliai įrašyti, ką siūlote (Pvz. siūlau Gucci džinsus + 50 Eur už Jūsų Prada odinę striukę.)

Mes apsvarstysime visus Jūsų pasiūlymus ir su Jumis susisieksime.

1
Ar jūs dar kur nors pristatote savo asortimentą?

Taip, savo asortimentą taip pat pateikiame pasaulyje gerai žinomoje originalių vyriškų drabužių prekybos platformoje – grailed.com

2
Ar Jūsų turimi drabužiai yra išvalyti?

Jei matome, kad gautą drabužį reikią valyti ar taisyti, mes juo pasirūpiname. Tačiau jei būtinybės to daryti nėra ir drabužio būklė yra puiki, tuomet papildomų veiksmų jį pagražinti ar „atnaujinti“ nesiimame. Tačiau visada galime patarti, kaip turimus drabužius „atnaujinti“ ar „atjauninti“.

3
Kokie prekės ženklai dominuoja Jūsų asortimente?

„uRock“ asortimente galima rasti įvairių dizainerių drabužių vyrams. Itališkų mados namų: Gucci, Prada, Dolce&Gabbana, japoniškų dizainerių: Yohji Yamamoto, Junya Watanabe. Taip pat mados namų Comme Des Garcons kurtų drabužių. Dominuoja prancūziški Dior Homme bei Saint Laurent prekiniai ženklai ir belgų dizainerių Maison Margiela ar Dries Van Noten kūriniai. 

4
Ar galima grąžinti įsigytą prekę, jei ji netiko?

Taip. urock.lt nurodytos grąžinimo sąlygos.

5
Ar turite kitokių savo siūlomų drabužių dydžių?

Deja, ne. Dažniausiai turime tik po vieną prekę, todėl, jei aprašyme nenurodyta kitaip, parduodame tik vieno dydžio drabužį.

6
Ką reiškia drabužio būklės skaičius?

4 – drabužis yra naujas arba atrodo kaip naujas (su etiketėmis arba be jų);

3 – drabužio būklė puiki, be defektų arba jų yra labai mažai, mažai pastebimų dėvėjimo žymių;

2 – drabužis itin geros būklės, turi nedidelių dėvėjimo žymių, kurios yra aprašytos;

1 – drabužis geros būklės, turi dėvėjimo žymių ir/ar smulkių defektų, kurie yra aprašyti.

7
Iš kur gaunate drabužius ir aksesuarus savo asortimentui, iš kur jie atkeliauja?

Pirmiausia, asortimentą formuojame iš sukaupto originalių drabužių archyvo, registruojančio pasaulinę nenaujų drabužių pasiūlą. Jį sudaro virš pusantro tūkstančio vienetų įvairių vyriškų aprangos detalių. Taip pat turime nuolatinius tiekėjus JAV, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Austrijoje, iš kurių įsigijime drabužius ir taip papildome savo asortimentą kiekvieną savaitę.

8
Kodėl nusprendėte formuoti siūlomą asortimentą iš nenaujų drabužių?

Galimybė įsigyti nenaują drabužį ar aksesuarą yra labai paplitusi daugelyje pasaulio šalių. Tai mažina vartotojiškumą, palaiko tvarios ir atsakingos mados idėjas. Matome, kad toks principas sėkmingai veikia ir Lietuvoje. Būtina pabrėžti, kad įsigyti naują garsių mados namų prekės ženklų drabužį yra brangu ir sudėtinga, mes nesiekiame formuoti asortimentą iš drabužių ar aksesuarų, kurie neišpirkti atkeliauja į vadinamuosius outlet‘us, kuriuose dažniausiai dominuoja drabužiai, nesulaukę teigiamo pirkėjų įvertinimo. Tikime, kad kokybiškas drabužis, nešiotas netgi keletą metų, jokiu būdu nepraranda savo savybių ir nėra „išėjęs iš mados“. Jis gali būti dar vertingesnis, nei naujos kolekcijos gaminys, ypač kalbant apie  „vintage“ mados kategoriją.

9
Kaip žinoti, kad „Urock“ asortimentą sudaro tik originalūs drabužiai?

Tai truko ilgai, tačiau šiandien jau galime tvirtinti, kad mūsų įdirbis bei sukaupta patirtis užtikrina turimų drabužių bei aprangos detalių originalumą. Mūsų sėkmingos patikros rezultatas akivaizdžiai matomas bene didžiausioje tik vyriškų originalių drabužių internetinėje prekybos platformoje www.grailed.com, kur savo paskyroje turime virš 1600 sekėjų. Esame pardavę daugiau nei 600 vnt. originalių drabužių visame pasaulyje, išlaikydami patį aukščiausią pirkėjų įvertinimą. Esame užsitarnavę gerą vardą tarptautinėje arenoje.

Klauskite. Siūlykite. Teikite pastabas.
Jeigu neradote atsakymo į savo klausimą galite mums parašyti arba susisiekti telefonu:
+370 665 19850.
Užduoti klausimą