DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie LTUROCK. Neradote reikiamo atsakymo? Kreipkitės į mus!

KAS YRA LTUROCK?
APIE LTUROCK DRABUŽIŲ ORIGINALUMO VERTINIMO PROCESĄ

LTUROCK kaupia, parduoda, nuomoja tik originalius drabužius bei aksesuarus. Griežtai pasisakome prieš klastotes ir mūsų Instagram paskyroje @lturock padedame savo bendruomenei  atskirti klastotes nuo originalaus drabužio. Pas mus nėra drabužių ar aksesuarų, kurių originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai patikrintas.

KUO SKIRIASI E. PARDUOTUVĖ STREET_HERO IR LTUROCK ARCHYVAS?

Elektroninė parduotuvė Street_hero yra mūsų pagrindinė pardavimo platforma, kurioje parduodame aukštosios mados vertingus bei originalius dizainerių rūbus, kurie puikiai papildys jūsų kasdieninį įvaizdį. 

 

Tuo tarpu LTUROCK archyvas yra per daugelį metų sukauptas UAB UROCK aukštosios mados drabužių asortimentas, kuriam daugiausiai priklauso reti, išskirtiniai, runway kolekcijų arba vintažiniai per ilgus metus aukštą vertę išlaikę drabužių. Šie drabužiai tinka ir kasdieniniam naudojimui, tačiau jie gali papildyti įvairią meninę veiklą, kadangi yra išskirtiniai, akį traukiantys ir unikalūs savo tekstūra, vaizdu, detalėmis ar forma. 

KAIP NAUDOTIS E. PARDUOTUVE BEI LTUROCK ARCHYVU?

E. parduotuvėje bet kurį drabužį galima įsigyti taip pat kaip ir kitose internetinės prekybos platformose: įsigyti prekes galite užsiregistravę, o apmokėjimą atlikti saugiai per elektroninę bankininkystę. 

 

LTUROCK archyvas veikia kitu principu. Dėl kiekvieno drabužio prašome kontaktuoti atskirai užpildant formą “Domina” taip pateikiant savo užklausą. Nors prie kai kurių drabužių galite matyti nurodytą kainą, tačiau ji yra orientacinė ir gali kisti. Nuomos ar pardavimo kainą pateiksime asmeniškai gavę užklausą. Taip pat dėl LTUROCK archyvo drabužių galite susisiekti telefonu: +370 665 19850.

KOKIE DRABUŽIAI PATENKA Į E.PARDUOTUVĘ STREET_HERO IR LTUROCK ARCHYVĄ?

NERADOTE ATSAKYMO?

Nedvejodami kreipkitės į mus.