L. Pobedonoscevas Meksikoje išpildė paauglystės svajonę

(LNK info.)

Filmuojant nuotykių projektą „Lituanos locos”, L. Pobedonoscevas netikėtai gavo progą išpildyti paauglystės svajonę – prisidėti prie langustų žvejybos Ramiajame vandenyne.

„Žiūrėdavau per „Discovery” ir svajojau, kaip aš visas šlapias bangose, pavojingomis sąlygomis traukiu iš jūros laimikį, bet vėliau tikrai nesitikėjau, kad pasiseks tai išbandyti… Nerealu”, – džiaugėsi Leo.

Dykumoje, tarp druskų laukų įsikūrusiame Punta Abreojos miestelyje laidos herojai apsistojo pernakvoti. Iš 1600 čia gyvenančių žmonių 80 procentų dirba žvejybos kooperatyve, kurio pagrindinė veikla – delikatesu laikomų jūrinių ausinukių auginimas ir langustų žvejyba.

Apsukrūs lietuviai netrukus prisidėjo prie paplūdimyje dirbančių vietinių, o už pagalbą gavo ne tik langustų vakarienei, bet ir progą išplaukti į plačiuosius vandenis bei iš arti pažiūrėti, kaip vyksta šis procesas.

Tiesa, vaizdas, kurį pamatė laidos herojai, buvo ne visai toks, kokio paauglystės svajonėse tikėjosi Leo – visų pirma reikėjo ne traukti langustus iš vandenyno, o juos ten sukelti!

Langustų žvejybos sezonas – labai trumpas, tad žvejai stengiasi per kuo trumpesnį laiką sugauti kuo daugiau laimikio. Kai jis nebetelpa krante esančiuose specialiuose laikymo baseinuose, žvejai plukdo langustus atgal į vandenyną ir ten laiko medinėse dėžutėse, kad išliktų gyvi. Visiems įspūdžiams apibūdinti Leo turėjo vieną žodį: „Nerealiai!”.

uRock klausia, kokią svajonę norėtumėte išpildyti jūs?

2019 metų vyrų mados tendencijos

Kokie jums buvo 2018 metai? Stilingi, pilni staigmenų, o gal kardinalių gyvenimo pokyčių? Šį kartą kviečiame užmesti akį į populiariausias 2019 metų mados tendencijas vyrams – papasakosime, ką ir...

Ką verta sekti Instagram?

Instagram – vienas labiausiai augančių ir susidomėjimą keliančių socialinių tinklų interneto platybėse. Aktyvių vartotojų skaičius jame jau peržengė bilijoną. Būtent čia renkasi populiariausi mados...

Kapsulinis garderobas – kas tai?

Kaip atrodyti stilingai, neapsikrauti daiktais, o turimus drabužius panaudoti (ne tik laikyti spintoje)? „Kapsulinė spinta“ arba „kapsulinis garderobas“ skuba jums į pagalbą! Nepatikėsite, bet...