L. Pobedonoscevas Meksikoje išpildė paauglystės svajonę

(LNK info.)

Filmuojant nuotykių projektą „Lituanos locos”, L. Pobedonoscevas netikėtai gavo progą išpildyti paauglystės svajonę – prisidėti prie langustų žvejybos Ramiajame vandenyne.

„Žiūrėdavau per „Discovery” ir svajojau, kaip aš visas šlapias bangose, pavojingomis sąlygomis traukiu iš jūros laimikį, bet vėliau tikrai nesitikėjau, kad pasiseks tai išbandyti… Nerealu”, – džiaugėsi Leo.

Dykumoje, tarp druskų laukų įsikūrusiame Punta Abreojos miestelyje laidos herojai apsistojo pernakvoti. Iš 1600 čia gyvenančių žmonių 80 procentų dirba žvejybos kooperatyve, kurio pagrindinė veikla – delikatesu laikomų jūrinių ausinukių auginimas ir langustų žvejyba.

Apsukrūs lietuviai netrukus prisidėjo prie paplūdimyje dirbančių vietinių, o už pagalbą gavo ne tik langustų vakarienei, bet ir progą išplaukti į plačiuosius vandenis bei iš arti pažiūrėti, kaip vyksta šis procesas.

Tiesa, vaizdas, kurį pamatė laidos herojai, buvo ne visai toks, kokio paauglystės svajonėse tikėjosi Leo – visų pirma reikėjo ne traukti langustus iš vandenyno, o juos ten sukelti!

Langustų žvejybos sezonas – labai trumpas, tad žvejai stengiasi per kuo trumpesnį laiką sugauti kuo daugiau laimikio. Kai jis nebetelpa krante esančiuose specialiuose laikymo baseinuose, žvejai plukdo langustus atgal į vandenyną ir ten laiko medinėse dėžutėse, kad išliktų gyvi. Visiems įspūdžiams apibūdinti Leo turėjo vieną žodį: „Nerealiai!”.

uRock klausia, kokią svajonę norėtumėte išpildyti jūs?

Vyriškas minimalizmas – kaip mažiau paversti daugiau?

Minimalizmo ištakos Naujausios mados tendencijos pirmiausia gimsta mene. Be to, yra įtakojamos įvairių ekonominių, socialinių ir kultūrinių krypčių. Vizualiajame mene ir muzikoje minimalizmas – kaip...

Jis pasiekė NYC viršūnę ir tada… pradingo

Tikras mados detektyvas yra tada, kai Jūs perkate konkretaus žmogaus vardu ir pavarde pavadintą prekę, o tas konkretus dizaineris prie rūbo kūrimo visai nėra prisidėjęs. Lieka tik prekės ženklas –...

Ar išliks haute couture 21 amžiuje?

Kodėl mums tai rūpi? Išgirdęs, kaip koks nors Lietuvos dizaineris giriasi, kad kuria haute couture, tikras mados žinovas tik gudriai mirkteli akį. Nors mada skirta visiems, haute couture –...