Ką verta sekti Instagram?

Instagram – vienas labiausiai augančių ir susidomėjimą keliančių socialinių tinklų interneto platybėse. Aktyvių vartotojų skaičius jame jau peržengė bilijoną. Būtent čia renkasi populiariausi mados bei stiliaus influenceriai, prekių ženklai bei įdomios asmenybės. Pateikiame keletą variantų kurie sudomins kiekvieną!

Spalvingasis @gq

Gq (Gentlemen’s Quarterly trumpinys, tarptautinis žurnalas skirtas vyrams) taikliai ir konkrečiai apibendrina visas vyriškosios mados naujienas ir stiliaus kryptis. Ši paskyra net šiek tiek primena tikrą žurnalą. Sekdami Gq sužinosite, kokį kostiumą premjeros metu dėvėjo jūsų mėgstamas aktorius, kokias knygas skaito šiuolaikiniai džentelmenai, ką apie madą mano stilingiausi ir išmintingiausi vyrai. Gq priartina ikonas, novatorius ir stilių prie visų skaitytojų. Įkvėpimo dozė garantuota.

Žemiškasis @barackobama

Nors šio Amerikos prezidento kadencija jau baigėsi, 20 milijonų sekėjų turintis Barackas Obama nežada „išeiti į pensiją“. B. Obamos Instagram paskyra – paprasta ir nuoširdi. Politikas dalinasi ne tik šeimyninio gyvenimo nuotraukomis, savo laisvalaikiu, tačiau nevengia ir humoro, įkvepiančių istorijų, išreiškia palaikymą įvairioms žmonių grupėms, aktyviai jungiasi prie socialinių iniciatyvų. Paskyra patiks net ir visiškai nesidomintiems politika – B. Obama aistringas muzikos mylėtojas, mėgsta keliones, skanų maistą ir meną.

Tvarkingasis @thepacman82

Philasa Cohesn – meno vadybininkas, kurio paskyroje vyrauja absoliutus minimalizmas. Ant grindų sudėti aksesuarų ir drabužių deriniai – jo „arkliukas“. Skamba nuobodžiai? Tokių nuotraukų P. Cohenas padarė daugiau ne 2 tūkstančius! Tokie drabužių derinių kadrai gali pasitarnauti kaip puikus įkvėpimo šaltinis arba „paruoštukas“ ieškantiems savo stiliaus, arba jį formuojantiems. Influencerio kuriama paletė labai paprasta – dominuoja ruda, mėlyna, juoda ir balta spalvos. P. Cohenas puikiai atspindi naujausias tendencijas, produktus ir stiliaus patarimus.

Jūsų @urocklt

„uRock“ Instagram paskyroje rasite ne tik mūsų asortimente bei archyve esančių drabužių nuotraukas, visas naujienas, bet ir geriausius pasiūlymus, stiliaus idėjas, daug stilingo įkvėpimo. Dalinamės kadrais iš fotosesijų, bendraujame su sekėjais, kuriame informatyvias ir linksmas „stories“ – pristatome drabužius, naujas kolekcijas, drabužių detales, o kartais parodome ir drabužių pasaulio „užkulisius“. Nekantraujame su jumis susipažinti!

Stilingasis @marianodivaio

Stebint šią virš 6 milijonų sekėjų turinčią Instagram personą sunku patikėti, kad gyvenimas iš tiesų gali būti toks tobulas – kiekvienas kadras yra vertas žurnalo puslapių. Modelio išvaizda (ne veltui dirbo su Cavalli, Brunello Cucinelli ir Gucci) apdovanotas Mariano Di Vaio, dviejų vaikų tėtis, socialiniame tinkle talpina kelionių, šeimos, stiliaus nuotraukas. Visa Di Vaio šeima yra aistringi Instagram naudotojai – atskiras paskyras turi net ir mažieji Di Vaio vaikai bei žmona. Buvęs modelis net turi savo prekės ženklą, yra parašęs knygą, reklamuoja plaukų priežiūros produktus.

Romantiškasis @iamgalla

2 milijonai sekėjų klysti negali! Niujorkietis Adamas Gallagheris kuria išties išskirtinį turinį. Instagram paskyrą susikūręs vos 17 metų, dabar yra minimas kaip vienas iš ryškiausių vyriškosios mados influencerių. Jo nuotraukos pasižymi romantiškumu, gilumu, filmo kadrus primenančiomis spalvomis. Vaikinas dažnai keliauja, todėl „madingų“ kadrų jo paskyroje netrūksta – viskas stilinga bei skoninga. Neseniai A. Gallagheris pristatė savo vardo kapsulinę kolekciją.

Netikėtasis @bloggers_boyfriend

Vyriška mada gali būti visokia. Tą puikiai įrodo šiuolaikinis džentelmenas pasivadinęs tiesiog Kurtu. Fotografas, keliautojas, meno vadovas visada ieško įdomaus kadro, netikėto drabužių derinio, o kartais nevengia ir šokiruoti. Kūrėjas kuruoja ir to paties pavadinimo tinklaraštį kuriame galima rasti gyvenimo būdo, stiliaus, kelionių temų bei patarimų. Patiks alternatyviosios mados gerbėjams.

Konservatyvus @fashionbeanscom

Jei amerikietiška mada per daug rėžia akį, įvertinkite britų mados perlus. To paties pavadinimo gyvenimo būdo blogo Instagram paskyra išlaiko visą britišką žavesį, vyriškumą, nuo galvos iki kojų suderinto stiliaus įspūdį. Puiki paskyra siekiantiems tapti tikrai šiuolaikiniais britų džentelmenais ir „įkvėpti“ gerai žinomo britiško stiliaus – nuo „Snobiško viskio gido“ iki naujausios Davido Beckahmo šukuosenos.

Mados pulsą pagavę @topman

Būti „top“ vyru nėra jau taip sunku – tą įrodo @topman. Tai – moteriškojo prekės ženklo ir prekybos centro „Topshop“ atitikmuo skirtas vyrams. Tereikia pažymėti stilingą nuotrauką atitinkamais „tagais“ ir jūs jau turite šansą atsidurti tarp pačių stilingiausių. Perspėjame – atranka ir konkurencija yra gana didelės, tačiau dėmesys ir galimybė būti mados diktatoriumi atperka viską. Topman taip pat yra ir unikali platforma, kuri leidžia patogiai įsigyti drabužius kuriuos matote Instagram.

 

Žingsniai originalumo link

Drabužio ar aksesuaro kokybė, originalumas – vienos iš svarbiausių LTUROCK vertybių. Mūsų archyve nerasite daikto, kurio originalumas prieš tai nebūtų kruopščiai patikrintas. Pateikiame keletą...

Atsakinga mada – praeitis, dabartis ir ateitis

Režisierius Andrew Morganas mada nesidomėjo iki 2013 metų, kuomet jo dėmesį patraukė ir idėją būsimam filmui „Tikroji kaina“ („The True Cost“, 2015) davė komercinio pastato „Rana Plaza” griūtis...

Kovos ir pergalės

Gatvės mada – nenaujas fenomenas. Vienas iš gatvės mados centrų – Los Andželas. „Gatvės stiliumi“ būtent ten pradėta vadinti patogi, judesių nevaržanti ir neįpareigojanti apranga, labiausiai pamėgta...