X
kas-yra-7c-project
LTUROCK istorija, dabartis ir ateitis

Apie mus

LTUROCK rinktiniai dizainerių drabužiai

LTUROCK siūlo ne tik drabužius, tačiau taip pat ir stiliaus sprendimus, kuriuos kuriame savo studijoje. Kiekvienas iš jūsų galite užsukti pas mus ir išbandyti įvairius stilius bei drabužių derinius ir  taip atrasti kas jums tinka labiausiai.

Savo veiklą pradėjome 2012 metais kaip elektroninės prekybos platformos eBay parduotuvė. Pradžioje prekiavome originaliais džinsais vyrams. Vėliau nusprendėme investuoti į aukštos mados drabužius. Norėjome, kad mūsų drabužių archyve atsirastų itin retų, laiko patikrintų, išskirtinių bei vertingų žinomiausių mados dizainerių kūrinių.  

Todėl nuolatos domėjomės mados tendencijomis, tapome įvairių forumų dalyviais, rinkome informaciją, skaitėme literatūrą ir stengėmės savo bei kitų patyrusių žmonių pagalba gilintis į drabužių autentiškumą, kad pas mus atkeliautų tik originalūs drabužiai.

Vėliau įmonė išsiplėtė iki keliolikos žmonių kolektyvo, didelio džinsų bei kitų drabužių asortimeno ir nuolat augančio išskirtinių drabužių archyvo. Atsirado ir pasaulinio garso žvaigždžių, pavyzdžiui, Red Hot Chilli Peppers gitaristas Josh Klinghoffer, įsigijęs Carol Christian Poell odinę striukę ar Virgil Abloh, Louis Vuitton mados namų meno vadovas bei „Off- White“ mados namų įkūrėjas, kuris iš mūsų archyvo įsigijo 2005 metų rudens/žiemos kolekcijos Dior Homme striukę. Taip pat užsimezgė ryšiai su nuolatiniais pardavėjais užsienyje, kurie ėmė siūlyti vis įdomesnių išskirtinių drabužių iš savo asmeninės spintos.

 

2018 m. įmonės viduje įvyko nemažai pasikeitimų. Tarptautinė prekyba įgavo naują formatą, o mūsų drabužių archyvas niekada nenustojo augti. Per 6-erius metus sukaupėme kelis šimtus išskirtinių bei retų drabužių ir aksesuarų. Nusprendėme, kad atėjo laikas jais su jumis pasidalinti. Drabužius bus galima pamatyti mūsų studijoje Kaune. Kai kuriuos iš jų bus galima įsigyti ar išsinuomoti. Planuojame kiekvieną mėnesį papildyti mūsų internetinę svetainę naujais dizainerių drabužiais, nes jie pas mus atvyksta reguliariai kiekvieną savaitę. 

Mūsų pagrindinis tikslas – pasiūlyti unikalų rinktinių dizainerių drabužių asortimentą bei sprendimus kaip juos nešioti, o taip pat suteikti galimybę juos įsigyti arba išsinuomoti. 

Su mumis galite susisiekti telefonais: +370 600 67973 arba +370 665 19850 bei el.paštu: info@urock.lt