X
kas-yra-7c-project
Apie įmonę

Kas yra Urock?

Kas yra uRock

PIRMASIS LIETUVOJE NAUJO TIPO PROJEKTAS – UROCK
MADOS REVOLIUCIONIERIAI LIETUVOJE

Du broliai – viena aistra drabužiams. Savo verslą pradėjome 2007 metais, kaip internetinės e. prekybos platformos „eBay“ parduotuvė, tačiau drabužiais bei aksesuarais domimės nuo pat paauglystės. 2012 m. gimė idėja „uRock“. Sėkminga prekyba tarptautiniu mastu išaugo iki keliolikos žmonių kolektyvo ir didelio vyriškų drabužių sandėlio, aptarnaujančio net 30 pasaulio šalių. Atsirado ir ypatingų klientų, pavyzdžiui, „Red Hot Chilli Peppers“ gitaristas Josh Klinghoffer, įsigijęs Carol Christian Poell odinę striukę, kuri jam buvo supakuota ir išsiųsta iš Kauno!

Augant verslui atsirado nuolatiniai tiekėjai užsienyje, drabužių archyvas (išskirtiniai, ypatingi drabužiai skirti ne vien pardavimui), automatizuota kokybiškų prekių paieškos sistema bei patirtis būtina garsių prekės ženklų gaminių atpažinimui ir originalumo įvertinimui.

Suprasdami, kad daugelis vyrų, skiria nemažai dėmesio savo stiliui ir drabužių paieškai, mes pradėjome ieškoti būdų, kaip turimą asortimentą pristatyti efektyviausiai ir greičiausiai būtent Lietuvos vyrams. Norime kurti bendruomenę, kuri vertina madą kartu su mumis! Taip pat suteikiame galimybę visiems „uRock“ dalyviams pasiūlyti savo nebereikalingą ar netinkamą dizainerių kurtą drabužį, o galbūt ir pateikti savo kainą mainais į siūlomą drabužį „uRock“ asortimente. Galime padėti Jums patikrinti Jūsų turimą dizainerio rūbą ar kitą rūbą, kurį dar tik svarstote įsigyti internetu. Atsiųskite mums nuorodas ir mes Jums padėsime išvengti klastočių.

 

Dabartinis „uRock“ projektas – tai ko patys ieškojome Lietuvoje ir pagaliau galime pasiūlyti visiems vyrams. Kiekvieną dieną siekiame sukurti ryšį su savo klientais. Tikime, kad atidžiai pasirinkti drabužiai gali atskleisti jūsų asmenybę bei požiūrį į gyvenimą. Tvari mada, kuri buvo sukurta pasaulio geriausiųjų, šiandien gali iš naujo atgimti jūsų garderobe. Būtent todėl stengiamės atiduoti duoklę ne tik aukštajai madai, bet ir antrajam šansui, taip prisidedant prie itin svarbių ekologijos idėjų. Mūsų vertybės – ilgaamžiškumas, kokybė, bendruomenė. Palaikome sąmoningą sprendimą investuoti į originalius daiktus, kurie kasdienybę gali paversti dar ypatingesne. Prisijunk prie mūsų! Kviečiame užsukti į mūsų apžvalgos saloną (Kaune, Savanorių pr. 192), kuriame galėsime jums pasiūlyti geriausius derinius, padėsime susikurti įvaizdį,  turėsite galimybę apžiūrėti bei pasimatuoti dar didesnį asortimentą negu internetinėje parduotuvėje. Apsilankymo laikas derinamas iš anksto telefonu +370 665 19850 arba el.paštu info@urock.lt Jei neturite laiko užsukti – paskambinkite, norimus drabužius jums atvešime (Kaune ir Vilniuje)!

Siųskite mums savo klausimus, pageidavimus ar pastabas – išgirsime kiekvieną iš Jūsų.