X
kas-yra-7c-project
uRock istorija, dabartis ir ateitis

Apie mus

UROCK Fashion drabužių archyvas

Savo veiklą pradėjome 2012 metais kaip elektroninės prekybos platformos eBay parduotuvė. Pradžioje prekiavome originaliais džinsais vyrams. Vėliau nusprendėme investuoti į aukštosios mados drabužius ir po truputį juos kolekcionuoti.

Nuolatos domėjomės mados tendencijomis, tapome įvairių forumų dalyviais, rinkome informaciją, skaitėme literatūrą ir stengėmės savo bei kitų patyrusių žmonių pagalba gilintis į drabužių autentiškumą, kad pas mus atkeliautų tik originalūs drabužiai.

Vėliau įmonė išsiplėtė iki keliolikos žmonių kolektyvo, didelio džinsų bei kitų drabužių asortimeno ir nuolat augančio fashion drabužių archyvo. Atsirado ir pasaulinio garso žvaigždžių, pavyzdžiui, Red Hot Chilli Peppers gitaristas Josh Klinghoffer, įsigijęs Carol Christian Poell odinę striukę ar Virgil Abloh, Louis Vuitton mados namų meno vadovas bei „Off- White“ mados namų įkūrėjas, kuris iš mūsų archyvo įsigijo 2005 metų rudens/žiemos kolekcijos Dior Homme striukę. Taip pat užsimezgė ryšiai su nuolatiniais pardavėjais užsienyje, kurie ėmė siūlyti vis įdomesnių, išskirtinių drabužių.

 

2018 m. įmonės viduje įvyko nemažai pasikeitimų. Tarptautinė prekyba įgavo naują formatą, o mūsų drabužių archyvas niekada nenustojo augti. Per 6-erius metus sukaupėme keletą šimtų vintažinių, riboto leidimo, retų, „runway“ kolekcijų drabužių ir aksesuarų. Galėjome ir toliau auginti savo drabužių archyvą, riboti jo pasiekiamumą, tačiau apsisprendėme – jau dabar jis galėtų nešti pridėtinę vertę ir Lietuvos žmonėms, kurie supranta madą ir vertina drabužį. Tikime, kad mūsų archyvo drabužiai gali būti tikrai įdomūs ir reikalingi atlikėjams, renginių vedėjams, žmonėms, kurie kuria filmus, stato spektaklius bei filmuoja video klipus, reklamas, fotografuoja. Bei visiems tiems, kurie savo gyvenime įsimintinomis progomis nori atrodyti išskirtinai. Jau dabar norime pristatyti savo archyvą viešai, nes mūsų pagrindinis tikslas – edukuoti ir suteikti lietuviams galimybę prisiliesti prie išskirtinių drabužių, kuriuos kūrė garsiausi pasaulio dizaineriai (Raf Simons, Martin Margiela, Helmut Lang, Riccardo Tisci, Hedi Slimane ir kt.). Manome, kad ši mūsų veikla gali atverti didesnes galimybes ne tik Jums, bet ir mums.

Jei norėtumėte bendradarbiauti arba pas mus apsilankyti tereikia susisiekti ir susitarti dėl susitikimo. Su mumis galite susisiekti telefonu +370 665 19850 arba el.paštu: info@urock.lt