X
kas-yra-7c-project
uRock istorija, dabartis ir ateitis

Apie mus

Du broliai – viena aistra drabužiams

Savo veiklą pradėjome 2007 metais kaip elektroninės prekybos platformos eBay parduotuvė, tačiau viskas prasidėjo gerokai anksčiau. Esame du broliai, kurie drabužiais bei aksesuarais domisi nuo pat vaikystės. Tada neturėjome galimybės įsigyti ir turėti drabužių tiek kiek norėtume, tad kruopščiai taupydavome kiekvienam pirkiniui, ir atsiradus progai pinigus išleisdavome naujo drabužio įsigijimui. Svajojome turėti kokybiškų ir laikui nepavaldžių drabužių spintą, kuria galėtume laisvai disponuoti, rengtis kiekvieną dieną vis kitais drabužiais.

2012 m. gimė uRock idėja. Pradžia buvo nelengva, tačiau pamažu augome, sėkmingai vystėme prekybą tarptautiniu mastu. Įmonė išsiplėtė iki keliolikos žmonių kolektyvo, didelio drabužių sandėlio aptarnaujančio net 20 pasaulio šalių. Atsirado ir ypatingų klientų, pavyzdžiui, Red Hot Chilli Peppers gitaristas Josh Klinghoffer, įsigijęs Carol Christian Poell odinę striukę, kuri jam buvo supakuota ir išsiųsta iš Kauno! Užsimezgė ryšiai su nuolatiniais pardavėjais užsienyje, kurie ėmė mums siūlyti vis įdomesnių savo nebenaudojamų drabužių. Pastebėjome, kad drabužius, kurie mums patikdavo, parduodavome kur kas greičiau nei tuos, kuriuos norėjome parduoti greitai.

2015 m. įsibėgėjant tarptautinei prekybai, nusprendėme, kad reikia grįžti prie vaikystės svajonės ir imti formuoti savo drabužių spintą. Todėl dalies įsigytų drabužių nebeparduodavome, o atidėdavome į šalį. Pradėjome domėtis aukštąja mada, dizaineriais, naujausiomis mados tendencijomis. Taip pat tapome įvairių forumų, Facebook grupių nariais, kuriose bendraminčiai dalinasi žiniomis apie madą, drabužius, jų vertę rinkoje ir aišku originalumą. Mums buvo svarbiausia, kad mūsu turimi drabužiai būtų vertingi, išskirtiniai ir būtinai tik originalūs. Giežtai pasisakome prieš klastotes. Tam, kad perprastume visą šią virtuvę, skyrėme daug savo laiko. Buvo smagu matyti, kaip vaikystės svajonė tampa realybe ir mūsų spinta pilnėja vis naujais išskirtiniais drabužiais. Kol galiausiai vieną dieną supratome – į spintą drabužiai nebetelpa. Savo drabužių archyvui jau turėjome susirasti atskiras patalpas.

2018 m. įmonės viduje įvyko nemažai pasikeitimų. Tarptautinė prekyba įgavo naują formatą. Dėl šios priežasties, teko sumažinti apimtis bei atsisveikinti su dalimi darbuotojų.  Tačiau mūsų drabužių archyvas niekada nenustojo augti. Per 4-erius metus sukaupėme daugiau nei 300 vintažinių, limituoto leidimo, retų, „runway“ kolekcijų drabužių ir aksesuarų. Šiandien mūsų archyvą sudaro daugiausiai vyriškas asortimentas, turime nedidelę dalį ir moteriškų drabužių. Tačiau kaip patirtis parodė, vyriški drabužiai gali būti puikiai pritaikomi ir fotosesijose, kuriose fotografuojamos moterys. Patys taip pat pradėjome daugiau dėmesio skirti būtent moteriškiems drabužiams ir papildyti jais nuolat augantį archyvą.

Kai pasiekėme tokį nemažą drabužių skaičių, ėmėme mąstyti, ką daryti toliau. Galėjome toliau auginti savo drabužių archyvą ateities kartoms. Tačiau pagalvojome, kad jis galėtų augti ir tuo pačiu jau dabar nešti pridėtinę vertę žmonėms, kurie kuria Lietuvoje. Nusprendėme, kad norime dalintis šiuo archyvu su stilistais, fotografais, atlikėjais, režisieriais ir taip suteikti jiems netikėtus kūrybos variantus. Tikime, kad mūsų archyvo drabužiai gali būti reikalingi ir įdomūs visiems, kurie kuria filmus, stato spektaklius bei filmuoja video klipus ar reklamas, fotografuoja, yra atlikėjai ar veda renginius. Todėl šis projektas skirtas kūrybininkams, kurie vertina išskirtinumą ir jiems būtų įdomu pamatyti mūsų turimus drabužius bei jais naudotis. Galime susitikti gyvai arba susipažinti vaizdo skambučio pagalba.

Tikime, kad esame tie, kurie gali tapti nuolatiniais jūsų kūrybinės veiklos palydovais. Norime ir tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo su tais, kurie palaiko tvarią ir atsakingą madą, kuriems drabužis yra saviraiškos forma, ir neatsiejama įvaizdžio dalis. Taip pat tais, kurie gerbia ir myli drabužius taip kaip mes. Manome, kad ši mūsų nauja veikla gali atverti didesnes galimybes ne tik Jums, bet ir mums. Drabužius galime ne tik išnuomoti, tačiau ir paskolinti bei keistis kitomis vertėmis, kurios būtų abipusiai naudingos, ir įdomios. Jums belieka susisiekti ir išsirinkti. Platesnė informacija arba – +370 665 19850, info@urock.lt