X
iskirtiniai-dizaineriu-rubai-7cproject
Mūsų paslaugos

JŪSŲ PATOGUMUI

Siekdami Lietuvos vyrų mados pasauliui pristatyti naują būdą atnaujinti savo spintose esantį garderobą, sukūrėme uRock formatą. Siūlome ne tik įsigyti originalių dizainerių drabužių bei aksesuarų iš viso pasaulio, bet ir kitas paslaugas.

dinamiskas asortimentas5nr2 dinamiskas asortimentas3

JUMS

ATVEŽAME PASIMATUOTI NEMOKAMAI

Mūsų drabužių archyvą sudaro daugiau nei tūkstantis originalių dizainerių kurtų aprangos detalių vyrams, o taip pat kiekvieną savaitę jį papildome naujais drabužiais, kurie atkeliauja iš viso pasaulio. Radote drabužį kuri norėtumėte apžiūrėti "gyvai" arba pasimatuoti jums patogioje vietoje? Vilniuje ir Kaune jums juos atvežame nemokamai. Be jokių įsipareigojimų pirkti. Planus deriname iš anksto: telefonu +370 665 19850 arba el. paštu info@urock.lt

TURI?

MAINYK/SIŪLYK

uRrock skirtas visiems, kurie nuolatos siekia atsinaujinti, yra kūrybiški bei vertina kokybę. Mūsų asortimente yra tik originalūs dizainerių drabužiai vyrams. Prie kiekvieno drabužio rasite mygtukus "Siūlyk kainą" ir "Mainyk". Čia Jūs galite ne tik nusipirkti norimą drabužį, bet ir mainyti savo nebenešiojamus arba pasiūlyti savo kainą. Jūs siūlote savo originalų drabužį/-ius į mūsų drabužį/-ius. Gavę Jūsų pasiūlymą, jį įvertinsime ir su Jumis susisieksime.

moncler-sportiniai-bateliai
mes-uz-originaluma-armani

TAI, KAS TIKRA

ĮVERTINAME ORIGINALUMĄ

Didžioji dalis asortimento yra mažai dėvėti drabužiai, tačiau visų prekių autentiškumas yra patikrintas specialia metodika. Kiekvieną drabužį, avalynę, aksesuarą kruopščiai atrenkame bei pasirūpiname, kad jie būtų pasiruošę papildyti vyrų spintas. Galime padėti Jums patikrinti Jūsų turimą dizainerio rūbą, drabužį, kurį dar tik svarstote įsigyti internetu. Atsiųskite mums nuorodas, nuotraukas arba užsukite į mūsų saloną ir mes Jums padėsime išvengti klastočių.

ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS

GYVENIMO RITMAS DIKTUOJA MADAS

Atsižvelgdami į veiklių miesto vyrų poreikius suformavome ir rekomenduojame aprangos derinius. Variantus siūlome iš šiuo metu mūsų internetinėje parduotuvėje esančio asortimento.

daugiau
dzinsai-svarkas