fbpx
X
vyriskos-striukes-7cproject
Klientų aptarnavimas

PRIEŠ ĮSIGYJANT

Pateikiame asortimento įsigijimui svarbią informaciją: kaip mes vertiname ir matuojame drabužius, kokios sąlygos galioja perkant pasirinktą prekę, kokiais būdais galite ją įsigyti bei prireikus grąžinti.

Iš Urock įsigytas drabužis, avalynė ar aksesuaras gali būti grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Pirkėjui datos. Pirkėjui tenka tiesioginės grąžinimo išlaidos, nebent Urock Pirkėjui nurodo kitaip.

Urock įsigyti drabužiai, avalynė ir aksesuarai nemokamai gali būti grąžinti į Urock saloną, adresu Savanorių pr. 192, Kaunas.

Prieš grąžinant netikusį drabužį, avalynę ar aksesuarą, Pirkėjas privalo susisiekti su Urock telefonu +37066519850 arba (ir) elektroniniu paštu info@urock.lt ir suderinti grąžinimo sąlygas.

Pirkėjui grąžinant netikusį drabužį, avalynę ar aksesuarą, būtina laikytis šių sąlygų:

– daiktas turi būti su specialia pritvirtinta Urock žyma, kurią pašalinus, grąžinimas negalimas;

– daiktas turi būti nepraradęs prekinės išvaizdos (nepažeistos vidinės etiketės ir kt.);

– Pirkėjas privalo užpildyti prekių grąžinimo prašymą ir skenuotą variantą atsiųsti el. paštu info@urock.lt arba prašymo originalą pridėti į grąžinamo daikto pakuotę;

– grąžinamas daiktas turi būti tvarkingoje pakuotėje;

Urock informuoja, kad pinigai už grąžinamą daiktą pervedami į prašyme nurodytą Pirkėjo asmeninę sąskaitą per 2 darbo dienas po to, kai Urock gauna grąžinamą siuntą.

Jeigu grąžinamas daiktas nėra pilnai sukomplektuotas, yra sugadintas, netvarkingas ir (ar) netinkamai supakuotas, Urock turi teisę nepriimti grąžinamo daikto ir negrąžinti Pirkėjo sumokėtų pinigų už daiktą.

 

 

Nerandi ko ieškai?
Jei vistiek neradai reikiamos informacijos ir kyla klausimų parašyk mums.
Užduoti klausimą