D.U.K

1. Kam skirtas Jūsų asortimentas?
Mes siūlome stilingus džinsus vyrams.


2. Ar Jūsų el. parduotuvėje parduodamos prekės yra kokybiškos ir originalios?
Taip, mes siūlome tik kokybiškas ir originalias prekes.

3. Nedrįstu drabužius pirkti internetu. Kaip išsirinkti tinkamą prekę?
Pirkti internetu nėra taip sunku kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, reikia tik truputėlį pastangų ir įgūdžių. Juk ieškant tinkamų džinsų dažnai sugaištame ne vieną valandą keliaujant iš parduotuvės į parduotuvę. uRock.lt Jūs rasite visų drabužių detalius išmatavimus bei sudėtį, todėl tai Jums padės išsirinkti tinkamą prekę. Prekei netikus, taikoma 14 dienų grąžinimo garantija. Beje, visada esate laukiami mūsų biure (Savanorių pr. 192, 8 aukštas, 813 kabinetas), kuriame, prieš perkant prekę, galėsite ją apžiūrėti ir įsitikinti, ar ji Jums tinka.

4. Pastebėjau, jog kai kurios jūsų parduodamos prekės pagamintos Kinijoje, Honkonge, Tailande ar Turkijoje. Ar jos tikrai originalios?
Taip, visos jos yra 100 % originalios. Garsių mados namų kuriami drabužiai yra gaminami ne tik Italijoje ar Vakarų Europos valstybėse, tačiau taip pat ir Kinijoje, Honkonge, Tailande ar Turkijoje. Hugo Boss, Burberry ar Armani yra vieni iš daugelio garsių vardų, kurie dalį savo produkcijos gamina minėtose šalyse.

5. Ką daryti, jei man trūksta informacijos apie prekę ir noriu užduoti klausimą?
Prašome susisiekti su mumis info@urock.lt, skype: urock.lt arba skambinkiti telefonu +370 665 19850 . Mes mielai atsakysime į Jūsų pateiktus klausimus.

6. Radau patinkančią prekę, tačiau ne savo dydžio. Ar yra galimybė užsakyti man tinkamo dydžio prekę?
Dažniausiai tokios galimybės nėra, tačiau būtinai rašykite mums info@urock.lt su savo norimos prekės nuoroda ir dydžiu. Pasistengsime greitu metu Jums pasiūlyti tinkančią prekę.

7. Kiek laiko užtrunka prekių pristatymas?
Visus prisatymo terminus rasite skiltyje „Pristatymas“.

8. Ar turite fizinę (ne elektroninę) parduotuvę? Jei taip, kur galima apsilankyti ir įsigyti patinkančią prekę?
Deja, šiuo metu tokios parduotuvės neturime, tačiau visada esate laukiami mūsų biure, kurį rasite Kaune, adresu: Savanorių pr. 192, 8 aukštas, 813 kabinetas. Užsukę pas mus galėsite apžiūrėti ir įsigyti patikusią prekę, o užsakius ją internetu – nemokėti už siuntimą.

 9. Jūs prekiaujate ne tik naujais, tačiau ir dėvėtais džinsais. Kokia jų būklė?
Norime sulaužyti stereotipą, kad dėvėta prekė yra nemadinga ar neverta dėmesio. Mes manome, kad įsigyti dėvėtus originalius džinsus už patrauklią kainą yra puikus pasirinkimas kiekvienam vyrui. Tai jau seniai tapo populiaru Vakarų Europje. Mes siūlome pasaulyje pripažintų gamintojų dėvėtus džinsus, tokius kaip Diesel (Italija), Nudie Jeans ir Acne (Švedija) ar Edwin (Japonija). Kiekviena dėvėta prekė yra kruopščiai atrenkama, neturi jokių defektų,o jų būklė yra ideali ir dažniausiai prilygsta naujoms prekėms.

10. Jei prekė netiko ar nepatiko, ar galiu ją grąžinti?
Taip, prekę galima grąžinti. Grąžinama prekė turi būti tokios pat būklės, kokia ir buvo parduota.
Pirkėjas yra atsakingas už prekės atgalinį pristatymą. Daugiau skaitykite skiltyje „Taisykles“. Jei prekė yra grąžinama dėl priežasties, susijusios su UAB uRock klaida, įsipareigojame grąžinti ir siuntimo išlaidas.

11. Neradau atsakymo į savo klausimą, ką daryti?
Parašykite mums info@urock.lt , susisiekite per Skype: urock.lt arba skambinkite: +370 665 19850

Loading...
Loading...